studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Spustit vysílání ►
Soutěž

Za pohodou s Petrovem!

26.5.2019
Zobrazit fotky

Na několik týdnů, než nám ujedete na letní dovolenou, jsme si pro vás v našem vysílání připravili novou, zábavnou a štědrou soutěž „Za pohodou s Petrovem!“.

Jak už název napovídá, naše soutěž se bude týkat pohody a všeho, co s ní souvisí. Od lenošení ve vybraných hotelech a penzionech, přes relaxaci ve wellness nebo u bazénu, až po nekonečné procházky a vyjížďky na kole po malebných zákoutích nejen Moravy, ale třeba i Vysočiny.

V našem vysílání se každý týden zaměříme na jedno z míst, které s námi můžete navštívit. Povíme vám o něm spoustu zajímavostí, doporučíme vám, jak se vybavit, nalákáme vás na výlet a ty šťastné odměníme.

Abyste mohli vyhrát jednu z úžasných cen, je důležité poslouchat Petrov od rána do večera a od pondělí do pátku. Několikrát denně v našem vysílání totiž uvedeme zajímavost o konkrétním místě a pokaždé v pátek si někoho z vás z těchto informací v éteru vyzkoušíme.

Každý pátek tak u nás bude až do odvolání výherním. Pokaždé, když v pátek uslyšíte mezi písničkami náš výherní signál „Za pohodou pravě teď!“ zavolejte nám do studia na číslo 545 21 55 11. Když to zvládnete jako první a správně zodpovíte soutěžní otázku, vyhráváte!

A teď to nejdůležitější. Protože ještě sami přesně nevíme, kam všude se s vámi zatouláme a na jak dlouho, tak ani naše soutěž nemá striktně vymezený konec. O co se bude soutěžit? To se dozvíte vždy z našeho vysílání, takže pozorně poslouchejte!

Přejeme vám příjemnou zábavu a ničím nerušený poslech všech pohodových frekvencí Petrova.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
6.9.2019

Jak to letos bylo s hraboši…

... a jak se u nás daří nejen čápům, ale i dalšímu ptactvu
Fotogalerie
6.9.2019

Hurá do školy 2019

Rádio Petrov opět jezdí potěšit prvňáčky přímo do škol
Novinka týdne
2.9.2019

IMT SMILE & CHINASKI - Osud

Tento týden vám v Novince týdne představujeme československý song „Osud“
Magazín
30.8.2019

Zelené střechy

Střechy pro 21. století
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123