studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Pavla Limmlová
Katka Höferová
Spustit vysílání ►
Soutěž

Za pohodou s Petrovem!

26.5.2019
Zobrazit fotky

Na několik týdnů, než nám ujedete na letní dovolenou, jsme si pro vás v našem vysílání připravili novou, zábavnou a štědrou soutěž „Za pohodou s Petrovem!“.

Jak už název napovídá, naše soutěž se bude týkat pohody a všeho, co s ní souvisí. Od lenošení ve vybraných hotelech a penzionech, přes relaxaci ve wellness nebo u bazénu, až po nekonečné procházky a vyjížďky na kole po malebných zákoutích nejen Moravy, ale třeba i Vysočiny.

V našem vysílání se každý týden zaměříme na jedno z míst, které s námi můžete navštívit. Povíme vám o něm spoustu zajímavostí, doporučíme vám, jak se vybavit, nalákáme vás na výlet a ty šťastné odměníme.

Abyste mohli vyhrát jednu z úžasných cen, je důležité poslouchat Petrov od rána do večera a od pondělí do pátku. Několikrát denně v našem vysílání totiž uvedeme zajímavost o konkrétním místě a pokaždé v pátek si někoho z vás z těchto informací v éteru vyzkoušíme.

Každý pátek tak u nás bude až do odvolání výherním. Pokaždé, když v pátek uslyšíte mezi písničkami náš výherní signál „Za pohodou pravě teď!“ zavolejte nám do studia na číslo 545 21 55 11. Když to zvládnete jako první a správně zodpovíte soutěžní otázku, vyhráváte!

A teď to nejdůležitější. Protože ještě sami přesně nevíme, kam všude se s vámi zatouláme a na jak dlouho, tak ani naše soutěž nemá striktně vymezený konec. O co se bude soutěžit? To se dozvíte vždy z našeho vysílání, takže pozorně poslouchejte!

Přejeme vám příjemnou zábavu a ničím nerušený poslech všech pohodových frekvencí Petrova.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Akce
19.8.2019

Rádio Petrov na STREETPARTY 150

Na streetparty Brněnského dopravního podniku na Lidické nemůžeme chybět!
Magazín
19.8.2019

Rozhledny a vyhlídky jižní Moravy

Nízké i vysoké, betonové i dřevěné...
Novinka týdne
19.8.2019

MIRAI – Hometown

Skupina MIRAI podtrhuje význam domova v nové písničce „Hometown“
Magazín
15.8.2019

MHD v Brně jezdí už 150 let

Od koněspřežky k vozům pro 21. století...
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123