studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Spustit vysílání ►
Magazín

Současnost a budoucnost MHD v Brně

26.8.2019
Zobrazit fotky

Dopravní podnik města Brna si letos připomíná 150 let od chvíle, kdy se v Brně na svou cestu vydala první koněspřežná tramvaj, čímž byl zahájen provoz městské hromadné dopravy ve městě.

Tuto skutečnost si připomínáme v jihomoravské metropoli průběžně různými akcemi a vyšla taky výjimečná publikace, která celou uplynulou brněnskou dopravní historii mapuje.

Nejzásadnější mezníky městské hromadné dopravy v Brně připomíná i Rádio Petrov, mimo jiné prostřednictvím zajímavých rozhovorů.

Nejaktuálněji vám ze záznamu nabízíme rozhovor s generálním ředitelem Dopravního podniku města Brna - Milošem Havránkem.

Hlavními tématy rozhovoru byly některé právě "běžící" dopravní projekty, které v konkrétních místech pozmění tvář dané lokality a pro tamní cestující budou znamenat zkvalitnění dopravy. Brno se na řadu zásadních projektů v městské dopravě taky chystá. Zahájeny budou v blízké době, maximálně v horizontu několika let. Také o nich se dozvíte víc.

Samozřejmě že každý správný šéf musí mít vizi, co by si přál, aby bylo minimálně nastartováno, ne-li dokončeno, až jeho éra skončí, a tak se od Miloše Havránka dozvíte i to. A protože MHD by nebyla bez cestujících, zajímalo nás, jaké vtahy mezi DPMB a cestujícími panují.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
6.9.2019

Jak to letos bylo s hraboši…

... a jak se u nás daří nejen čápům, ale i dalšímu ptactvu
Fotogalerie
6.9.2019

Hurá do školy 2019

Rádio Petrov opět jezdí potěšit prvňáčky přímo do škol
Novinka týdne
2.9.2019

IMT SMILE & CHINASKI - Osud

Tento týden vám v Novince týdne představujeme československý song „Osud“
Magazín
30.8.2019

Zelené střechy

Střechy pro 21. století
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123