studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Pavla Limmlová
Katka Höferová
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

SIMA MARTAUSOVÁ – Nenahraditeľná

12.8.2019
Zobrazit fotky

Na playlist Rádia Petrov vstupuje vůbec poprvé slovenská zpěvačka Sima Martausová. Její song „Nenahraditeľná“ už u našich východních sousedů chytil za srdce nejednoho z posluchačů, doufáme, že i vás si získá.

Jedenatřicetiletá rodačka z Povážské Bystrice není na slovenské hudební scéně rozhodně nováčkem. Za sebou má už pestrou minulost a jejími původními hudebními žánry, přes které se dostala až k popmusic, jsou folk a gospel.

Ostatně i z jejího singlu „Nenahraditeľná“, který vám v rámci Novinky týdne právě představujeme, je cítit odkojení chrámovou hudbou. „Ta písnička vznikla, když jsem se jednou „modlila hudbou“. Tedy nepatří žádnému muži, ale tomu, který mě stvořil,“ vysvětluje Sima Martausová.

Co je na tomto songu tolik zvláštní, je zejména fakt, že Simu v něm nedoprovázejí vůbec žádné nástroje, pouze vokální skupina For You. „S kapelou For You jsem se seznámila na jedné benefiční akci, kde jsme společně vystupovali. Když jsem složila písničku Nenahraditeľná, hned mě napadlo, že by bylo zajímavé natočit jí právě s For You. Měla jsem prostě velikou chuť vyzkoušet něco neobyčejného,“ doplňuje zpěvačka Sima.

Letní program má zpěvačka Sima Martausová velmi nabitý, ještě do konce prázdnin jí čeká dlouhá šňůra koncertů, především na Slovensku. V půlce září se pak plánuje představit živě i v našem hlavním městě, v pražské Hybernii.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Akce
19.8.2019

Rádio Petrov na STREETPARTY 150

Na streetparty Brněnského dopravního podniku na Lidické nemůžeme chybět!
Magazín
19.8.2019

Rozhledny a vyhlídky jižní Moravy

Nízké i vysoké, betonové i dřevěné...
Novinka týdne
19.8.2019

MIRAI – Hometown

Skupina MIRAI podtrhuje význam domova v nové písničce „Hometown“
Magazín
15.8.2019

MHD v Brně jezdí už 150 let

Od koněspřežky k vozům pro 21. století...
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123