studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Veronika Bezvodová
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

Protože to nevzdám

7.10.2019
Zobrazit fotky

Zvučná jména naší hudební scény podporují opuštěné pejsky charitativní písničkou „Protože to nevzdám“. Představujeme vám ji na Petrově v Novince týdne.

Známé osobnosti oslovil projekt GUMP, jenž podporuje organizace Se psem mě baví svět a která pomáhá zachraňovat psy z různých útulků a podporuje dočasnou péči. Podle příběhu pejska Gumpa vznikla kniha Gump, kterou je možné koupit v knihkupectví a právě kniha byla inspirací pro tuto píseň „Protože to nevzdám“, kterou složila Olga Lounová.

V písničce spojila hlasy celá dlouhá řada zvučných jmen, od Richarda Krajča a Kataríny Knechtové, přes Sebastiana, skupinu Poetika, až po Báru Basikovou a samozřejmě patronku opuštěných čtyřnohých kamarádů Martu Kubišovou.

„Češi jsou národem pejskařů, ale bohužel existuje spousta pejsků, které někdo odloží do útulků anebo je týrá“, vysvětluje Olga Lounová, čím ji téma oslovilo. “Jsem opravdu moc vděčná, všem, kteří pomohli realizaci téhle písně, každý z interpretů do toho vnesl kousek sebe”, upřesnila zpěvačka, která na své zbrusu nové písni pracuje již od května.

Pět měsíců trvalo natáčení ve studiu a pak se ještě natáčel videoklip na několik částí, neboť tolik umělců, kteří se účastnili natáčení singlu, nebylo možné dát dohromady v jeden termín, a tak proběhlo několik klipových dotáček. V singlu a klipu účinkují Richard Krajčo, Marta Kubišová, David Kraus, Bára Basiková, Petr Kolář, kapela Poetika, Pavel Callta, Sebastian, Katarína Knechtová, Tereza Mašková, Elis Mraz, Anna Šulcová, Earth a Olga Lounová.

Richard Krajčo k tématu říká: „Úplně ten první důvod, proč jsem do projektu šel, byl, že se mi líbila píseň, věděl jsem, o čem projekt je, tak mi přišlo, že s dobrou písničkou a dobrým obsahem to může mít smysl. A protože jsme pejskaři, máme 3 pejsky, tak jsem si říkal, že to třeba i někomu pomůže“. A přesně v to věříme i na Rádiu Petrov! Ať se vám písnička hezky poslouchá.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Fotogalerie
2.10.2019

Sváča Rádia Petrov

Jsou tu další výjezdy naší svačinové zásahovky! 😎
Magazín
2.10.2019

Chytré veřejné osvětlení

Večer rozsvítit a ráno zhasnout? To je minulost!
Soutěž
30.9.2019

Vyhrajte řidičák s Petrovem

Chcete poukaz na absolvování autoškoly zdarma? Tady je!
Novinka týdne
30.9.2019

SLZA – Hoď tam trsa

V čase burčáku nabízíme energickou Novinku týdne na rozproudění krve v žilách při podzimu
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123