studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

PAVEL CALLTA & POKÁČ – Písnička

26.8.2019
Zobrazit fotky

Letní prázdniny 2019 uzavírá na Petrově „Písnička“. Tuhle písničku s názvem „Písnička“ má na svědomí písničkář Pavel Callta, který si k ní přizval na pomoc Pokáče.

Pavel Callta, rodným příjmením Calta, je zpěvák, textař, skladatel a hudebník původem z České Lípy. Prorazil prostřednictvím zveřejňování své tvorby na internetu. Za velmi krátkou dobu se mu podařilo nasbírat neuvěřitelné množství fanoušků. Jeho upřímné písničky oslovují nejširší publikum. Za prodej albového debutu „Momenty“ získal Platinovou desku.

Singl, který vám na Rádiu Petrov právě představujeme v Novince týdne, je součástí už druhého Pavlova alba nazvaného Součást. To navazuje na debutové Momenty, které vyšly v roce 2015. „Součást zachycuje pocity, momenty a zkušenosti, které mě potkaly – samozřejmě nejen – za poslední tři léta. Přiznávám, že je více o lásce a citech, než první album. Ovšem zásadní rozdíl vidím v tom, že jsem si začal hrát se slovy ještě víc a snažil jsem se jít víc do hloubky. Věřím, že jsem vybral ty nejlepší kousky, co jsem za tu dobu napsal,“ svěřuje se Pavel Callta.

Drtivou většinu písní vytvořil zpěvák sám. Bonusovou Písničku Callta napsal a nazpíval s písničkářem Pokáčem. „Vznikla velmi spontánně asi tři dny před odevzdáním alba a tak jsem ji zařadil na konec alba jako bonus,“ dodává Pavel Callta ke své „Písničce“, kterou si na Rádiu Petrov můžete tento týden poslechnout v ranním a odpoledním vysílání, kdy Novinku týdne představujeme.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
19.9.2019

„Zalejme“…

…aplikace, která v létě rozvířila horký vzduch nad Brnem
Akce
17.9.2019

Sváča Rádia Petrov už v říjnu!

Oblíbená akce se vrací!
Novinka týdne
16.9.2019

PETR KOTVALD – Šedesát

Petr Kotvald si ke svým nedávným kulatinám nadělil novou písničku
Novinka týdne
9.9.2019

MARTA JANDOVÁ – Milovat

Nová písnička v příjemné popové poloze, která Martě velmi sluší
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123