studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

NEBE – Eso

20.5.2019
Zobrazit fotky

V dalším májovém týdnu vás na Petrově možná až do nebe vezme NEBE. Doufáme, že stejně jako my ve studiu, tak i vy, budete u našeho vysílání nadšení z nového songu této mladé úspěšné skupiny nazvaného „Eso“.

Havířovská kapela NEBE představuje nový singl s videoklipem nazvaný Eso. Scénáře a režie se ujal sám kytarista skupiny Štěpán Petrů. “Klip ukazuje příběhy několika postav, které své eso vytáhly a naložily s nim po svém. Některé jsou smyšlené, některé ne. Například biker Dan Bařák, který ve dvou letech přišel o levou nohu, je opravdu můj kamarád z dětství, vyrůstali jsme spolu a jeho životní postoj je mi inspirací dodnes,” vypráví Štěpán.

Kapela zároveň oznamuje jednu nepříjemnou novinu. Na začátku května zpěvák Petr Harazin nastoupil na protialkoholní léčbu, a proto se ruší všechny letní koncerty.

“Do svých osmnácti let jsem nechápal lidi, kteří kouří a pijou alkohol. Pak jsem “přičichl ke špuntu” a mezi mnou a alkoholem přeskočila jiskra. Letos, ve svých děvětadvaceti, jsem si uvědomil, že za posledních jedenáct let jsem neměl ani týden pauzu od piva. 10. dubna jsme se tak sešli v úzkém kruhu rodinném a kapelním a shodli se, že už toho bylo přespříliš a že ten vlak, ve kterém sedím, musí na chvilku zastavit, přehodit výhybku a vrátit se zpátky, odkud přijel. Omlouvám se fanouškům, kapele a pořadatelům za to, že letos rušíme všechny letní koncerty a celkově na dobu neurčitou pozastavujeme naši koncertní činnost. Máme ale předtočený klip, několik dalších singlů na cestě a v průběhu roku vydáme více nové hudby, než v předchozích letech,” uzavírá jednu kapitolu svého života zpěvák Petr Harazin.

NEBE jako takové tedy určitě nekončí, v mezičase bude i nadále vydávat hudbu. Petrovi držíme palce v jeho rozhodnutí a odhodlání!

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
19.9.2019

„Zalejme“…

…aplikace, která v létě rozvířila horký vzduch nad Brnem
Akce
17.9.2019

Sváča Rádia Petrov už v říjnu!

Oblíbená akce se vrací!
Novinka týdne
16.9.2019

PETR KOTVALD – Šedesát

Petr Kotvald si ke svým nedávným kulatinám nadělil novou písničku
Novinka týdne
9.9.2019

MARTA JANDOVÁ – Milovat

Nová písnička v příjemné popové poloze, která Martě velmi sluší
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123