studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Katka Höferová
Monika Šuslíková
Spustit vysílání ►
Akce

Mistr slaví a Petrov s ním!

8.7.2019
Zobrazit fotky

V neděli 14. července 2019 oslaví pan Karel Gott 80! Rádio Petrov u toho nesmí chybět. Jako malé poděkování za jeho nestárnoucí hity připravujeme speciální vysílání.

Přes 50 milionů prodaných hudebních nosičů po celém světě nechává jen málokoho na pochybách, že pan Karel Gott je dosud největším českým zpěvákem všech dob! Na hudební scéně působí už více než 60 let a zdá se, že své milované „řemeslo“ jen tak na hřebík nepověsí. Důkazem toho je i jeho letošní senzační koncert v brněnském Rondu, na který jsme některé z vás dostali.

Je čas složit Božskému Kájovi poklonu za jeho přínos pro český éter a speciálně pak pro Rádio Petrov, kde o jeho hity a inspirativní hlas opíráme valnou část našeho vysílání. Oslava jeho významného životního jubilea je pro to ideální příležitostí.

Pane Karle Gotte, přejeme vám ze všech našich srdcí, aby vám zdraví bezvadně sloužilo, spoustu životní energie a rodinného štěstí!

Program vysílání Rádia Petrov u příležitostí oslav narozenin Karla Gotta

11.7. čtvrtek - Brno pro Karla Gotta. Po celý den se vás budeme ptát na vaše nejoblíbenější mistrovi písničky, některé z nich vám zahrajeme a některé nám budete moci i sami zazpívat, protože do ulic moravské metropole vyrazíme s mikrofonem.

12.7. pátek - Karlovy písničky z gramofonu. V našich pravidelných „Písničkách z gramofonu“ budeme přinášet ty nejstarší hity pana Gotta po celý den.

13.7. sobota - V průběhu dne přineseme rozhovory s Karlem Gottem. Bavit se s ním budeme o jeho tvorbě a zaměříme se na jeho největší šlágry.

14.7. neděle - Karel Gott slaví a Petrov s ním! V den 80. narozenin Karla Gotta protkáme celé naše vysílání jeho hity. Zahrajeme vám nejlepší výběr jeho tvorby, od hitů nejstarších až po ty nejnovější.

Přehrajte si
Další články
Novinka týdne
8.7.2019

MIG 21 – Hyjé!

Partička kolem herce a muzikanta Jirky Macháčka posílá do éteru svůj nejnovější singl
Magazín
3.7.2019

Vegetační čistírny

Šetrná ekologická stopa a pomoc v období sucha
Magazín
1.7.2019

Josef Fanta - přední architekt období secese

Navrhl Mohylu míru i Hlavní nádraží v Praze!
Novinka týdne
1.7.2019

PERUTĚ & NICOL – Spolu/Sami

Prázdniny na Petrově startuje lamač dívčích srdcí Milan Peroutka
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123