studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Luboš Goby
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

MARTA JANDOVÁ – Milovat

9.9.2019
Zobrazit fotky

Na playlist Rádia Petrov právě vstupuje Marta Jandová s písničkou „Milovat“. Martu v ní můžete slyšet v příjemné popové poloze, která jí velmi sluší.

Zpěvačka Marta Jandová má za sebou úspěšný rok, kdy stihla nahrát a vydat své první sólové album Barvy, odjet evropské turné s populární německou skupinou Die Happy a zúčastnit se televizního pořadu Česko Slovensko má talent v roli porotkyně. Nyní představuje nový singl „Milovat“.

Videoklip k písni vznikl společným nápadem režiséra Tomáše Krejčího a Marty Jandové. Parafrázují v něm slavné milostné scény z kultovních filmů, jako jsou Pretty Woman, Láska nebeská, Duch, Titanic a mnoho dalších. Ve vtipném, ale zejména smyslném a odvážném pojetí, jí hraje mileneckého partnera zpěvák Václav Noid Bárta.

„Ze začátku jsem vůbec nevěděla, koho se mám zeptat. Přece jenom to měl být někdo, s kým bych se nestyděla, kdo má smysl pro humor a s kým si rozumím. Herci ‚z katalogu‘ mi nedávali smysl. Pak jsem zkoušela s Vaškem projekt Rocksymphony a najednou mi to docvaklo. To je on. Jsme jako brácha a ségra. A ve videoklipu to funguje super,“ dodává ke vzniku klipu sama hlavní aktérka.

Píseň Milovat z debutového alba Barvy představuje Martu Jandovou v poprockové poloze, která je jejímu srdci nejbližší. Na albu zní výrazné hitové písničky jako Černá i bílá, aktuální Milovat, Křídla či úvodní Cesta kolem světa i emotivní balady Barvy, Zůstaň tu se mnou a další. Specialitou je pak závěrečná rocková kompozice Strach, kde se Marta Jandová hudebně vyznává svému oblíbenému zpěvákovi Chrisi Cornellovi. Marta je většinovou autorkou písní a až na jednu výjimku i výhradní textařkou celého repertoáru. Tou jedinou výjimkou je bonusová písnička Školíš mě od Marka Ztraceného. Nahrávka vznikla ve studiu Petra Jandy Propast s producentem Lukášem Pavlíkem, který je zároveň bubeníkem kapely Chinaski.

V letošním roce chystá Marta další videoklipy, sólové koncerty s novou kapelou a aktuálně velmi populární Rocksymphony v halách po celé republice. Koncerty s názvem Rocksymphony spojují rockové evergreeny s doprovodem symfonického orchestru.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
9.12.2019

Násilná trestná činnost páchaná na seniorech

Krádeže, loupeže, ale i domácí násilí...
Novinka týdne
2.12.2019

LUCIE BÍLÁ – Mám ráda život

Lucie Bílá vysílá do éteru v předvánočním čase nový singl
Aktualita
29.11.2019

Končí uzavírka Zábrdovického mostu

Po roce se vrací doprava na opravený most mezi Cejlem a Starou Osadou. S čímž souvisí spousta změn v MHD
facebook Rádia Petrov
Reklama
Víkendový magazín
Fotogalerie
Reklama
Brno
103,4 FM
Blansko
103,4 FM
Boskovice
94,2 FM
Hodonín
92,8 FM
Jihlava
98 FM
Svitavy
92,9 FM
Třebíč
104,8 FM
Velké Meziřící
105,7 FM
Vyškov
98,4 FM
Znojmo
92,8 FM
Žďár nad Sázavou
98 FM
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123