studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

MARTA JANDOVÁ – Milovat

9.9.2019
Zobrazit fotky

Na playlist Rádia Petrov právě vstupuje Marta Jandová s písničkou „Milovat“. Martu v ní můžete slyšet v příjemné popové poloze, která jí velmi sluší.

Zpěvačka Marta Jandová má za sebou úspěšný rok, kdy stihla nahrát a vydat své první sólové album Barvy, odjet evropské turné s populární německou skupinou Die Happy a zúčastnit se televizního pořadu Česko Slovensko má talent v roli porotkyně. Nyní představuje nový singl „Milovat“.

Videoklip k písni vznikl společným nápadem režiséra Tomáše Krejčího a Marty Jandové. Parafrázují v něm slavné milostné scény z kultovních filmů, jako jsou Pretty Woman, Láska nebeská, Duch, Titanic a mnoho dalších. Ve vtipném, ale zejména smyslném a odvážném pojetí, jí hraje mileneckého partnera zpěvák Václav Noid Bárta.

„Ze začátku jsem vůbec nevěděla, koho se mám zeptat. Přece jenom to měl být někdo, s kým bych se nestyděla, kdo má smysl pro humor a s kým si rozumím. Herci ‚z katalogu‘ mi nedávali smysl. Pak jsem zkoušela s Vaškem projekt Rocksymphony a najednou mi to docvaklo. To je on. Jsme jako brácha a ségra. A ve videoklipu to funguje super,“ dodává ke vzniku klipu sama hlavní aktérka.

Píseň Milovat z debutového alba Barvy představuje Martu Jandovou v poprockové poloze, která je jejímu srdci nejbližší. Na albu zní výrazné hitové písničky jako Černá i bílá, aktuální Milovat, Křídla či úvodní Cesta kolem světa i emotivní balady Barvy, Zůstaň tu se mnou a další. Specialitou je pak závěrečná rocková kompozice Strach, kde se Marta Jandová hudebně vyznává svému oblíbenému zpěvákovi Chrisi Cornellovi. Marta je většinovou autorkou písní a až na jednu výjimku i výhradní textařkou celého repertoáru. Tou jedinou výjimkou je bonusová písnička Školíš mě od Marka Ztraceného. Nahrávka vznikla ve studiu Petra Jandy Propast s producentem Lukášem Pavlíkem, který je zároveň bubeníkem kapely Chinaski.

V letošním roce chystá Marta další videoklipy, sólové koncerty s novou kapelou a aktuálně velmi populární Rocksymphony v halách po celé republice. Koncerty s názvem Rocksymphony spojují rockové evergreeny s doprovodem symfonického orchestru.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
19.9.2019

„Zalejme“…

…aplikace, která v létě rozvířila horký vzduch nad Brnem
Akce
17.9.2019

Sváča Rádia Petrov už v říjnu!

Oblíbená akce se vrací!
Novinka týdne
16.9.2019

PETR KOTVALD – Šedesát

Petr Kotvald si ke svým nedávným kulatinám nadělil novou písničku
Magazín
6.9.2019

Jak to letos bylo s hraboši…

... a jak se u nás daří nejen čápům, ale i dalšímu ptactvu
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123