studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Pavla Limmlová
Katka Höferová
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

LIKE-IT – Mrazí

5.8.2019
Zobrazit fotky

S osvěžujícím songem vstupují na playlist Petrova Like-It z Vysočiny. Jeho název je „Mrazí“, tak si ho můžete na začátek srpna dopřát z rádia třeba k vaší oblíbené zmrzlině.

Like-it o sobě dali před časem pořádně vědět singlem „Nádech“, který bodoval v českém éteru a taky ho ještě stále tu a tam můžete slyšet ve vysílání Rádia Petrov.  

Nová píseň této partičky z Vysočiny se jmenuje „Mrazí“, ale nenechte se zmást, rozhodně by měla patřit do letního playlistu. Krom toho bude po zbytek léta znít i na nejednom z hudebních festivalech, které Like-it právě teď ve velkém obráží!

Zpěvák Like-it Dominik Kříž si v klipu k nové skladbě opět střihl hlavní roli a o aktuálnímu singlu říká: „Mrazí je skladba plná emocí vystihující nejen lásku k člověku, ale zároveň ke všemu okolo. Mrazí vyjadřuje pocity nálad, které se u každého v letním období, ať chceš nebo nechceš, projeví.“

Režii, kameru i námět klipu Mrazí si vzal na starost zpěvák kapely Limbo Planet Matěj Říha alias Mateyf Iks. „Natáčení jsme si moc užili, sešla se skvělá parta v čele se skvělým Matějem, který to všechno točilo a měl okolo sebe sakra dobrý tým“ dodává Dominik Kříž.

Like-it mají za sebou dvě turné s kapelou CHINASKI nebo turné s kapelou SEBASTIAN, kde hráli jako předskokani. Vyhráli soutěž kapel Vysočina Festu v roce 2013 a také soutěž Vysočina hledá talent 2014, poté se umístili i v anketě Český Slavík.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Novinka týdne
12.8.2019

SIMA MARTAUSOVÁ – Nenahraditeľná

Na playlist Rádia Petrov vstupuje vůbec poprvé slovenská zpěvačka Sima Martausová
Soutěž
10.8.2019

Velká GRILOVACÍ SOUTĚŽ!

Vyhraje parádní gril pro vaše letní grilování... stačí poslat fotku!
Akce
9.8.2019

HURÁ DO ŠKOLY!

Tradiční akce se pomalu ale jistě blíží!
Magazín
4.8.2019

Mistrovství ČR v autostopu

Start - Praha! Cíl - Skandinávie!
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123