studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Veronika Bezvodová
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

LIKE-IT – Mrazí

5.8.2019
Zobrazit fotky

S osvěžujícím songem vstupují na playlist Petrova Like-It z Vysočiny. Jeho název je „Mrazí“, tak si ho můžete na začátek srpna dopřát z rádia třeba k vaší oblíbené zmrzlině.

Like-it o sobě dali před časem pořádně vědět singlem „Nádech“, který bodoval v českém éteru a taky ho ještě stále tu a tam můžete slyšet ve vysílání Rádia Petrov.  

Nová píseň této partičky z Vysočiny se jmenuje „Mrazí“, ale nenechte se zmást, rozhodně by měla patřit do letního playlistu. Krom toho bude po zbytek léta znít i na nejednom z hudebních festivalech, které Like-it právě teď ve velkém obráží!

Zpěvák Like-it Dominik Kříž si v klipu k nové skladbě opět střihl hlavní roli a o aktuálnímu singlu říká: „Mrazí je skladba plná emocí vystihující nejen lásku k člověku, ale zároveň ke všemu okolo. Mrazí vyjadřuje pocity nálad, které se u každého v letním období, ať chceš nebo nechceš, projeví.“

Režii, kameru i námět klipu Mrazí si vzal na starost zpěvák kapely Limbo Planet Matěj Říha alias Mateyf Iks. „Natáčení jsme si moc užili, sešla se skvělá parta v čele se skvělým Matějem, který to všechno točilo a měl okolo sebe sakra dobrý tým“ dodává Dominik Kříž.

Like-it mají za sebou dvě turné s kapelou CHINASKI nebo turné s kapelou SEBASTIAN, kde hráli jako předskokani. Vyhráli soutěž kapel Vysočina Festu v roce 2013 a také soutěž Vysočina hledá talent 2014, poté se umístili i v anketě Český Slavík.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
14.10.2019

Turistické útulny z recyklovaných plastů

Prototyp je na světě!
Novinka týdne
14.10.2019

MAREK ZTRACENÝ – Naše cesty

Na playlist Rádio Petrov právě vstoupil nový song z Markova zatím posledního CD „Vlastní svět“
Magazín
8.10.2019

Brněnská hvězdárna a její podzimní novinky

Nové pořady, pozorování oblohy i stavba Sluneční věže!
Novinka týdne
7.10.2019

Protože to nevzdám

Zvučná jména naší hudební scény podporují opuštěné pejsky charitativní písničkou
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123