studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Zbyněk Loucký
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ – V modlitbách

10.6.2019
Zobrazit fotky

Tento týden obohacuje playlist Rádia Petrov nový song písničkářky Katky Knechtové. Určitě si ho nenechejte uniknout v našem ranním i odpoledním vyílání, kde vám ho zrovna představujeme.

Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová vydává nový singl V modlitbách, který nahrála v uvolněné atmosféře se svoji současnou kapelou. Inspirací pro text byly podle jejich slov láska, mezilidské vztahy a dynamika mezi lidmi. „Je to zamyšlení nad tím, že se lidé za jistých životních okolností mohou míjet, i přesto, že se milují. Někdy je jediným řešením nechat toho druhého jít a věřit, že jednoho dne pochopí souvislosti,“ říká Knechtová, která v písničce V modlitbách poukazuje na problém závislosti na alkoholu. „Ten je většinou neslučitelný s partnerským životem, pokud to člověk nechce nebo nedokáže řešit,“ dodává.

Výpravný videoklip k písničce vyrazila zpěvačka natáčet na západní pobřeží USA, do Hollywoodu a pak dále do Mohavské pouště a parku Josua Tree. „Poprvé jsem se ocitla v úloze herečky a hraju s profesionálním americkým hercem Jamesem Smithem. Poznali jsme se pět minut před první klapkou, kdy jsme museli hrát zamilovaný pár a líbat se. Naštěstí to dopadlo dobře,“ usmívá se Knechtová a dodává, že celý štáb měl na natáčení také menší incident. „Domorodci v Mohavské poušti žijí samotářským životem a bydlí v obytných přívěsech s toulavými psi. Najednou k nám přišla skupinka místních a chtěli nás okrást. Byly to napínavé chvíle,“ prozrazuje zpěvačka. Kapelové scény se pak dotáčely v nahrávacím studiu producenta Randyho Grepa v Prešově.

„S mou kapelou jsme skvělý kolektiv a po strašně dlouhé době jsme nahrávali singl dohromady bez playbacků. Dávalo nám to smysl a pro všechny to byl obrovský zážitek a myslím, že je to z té písničky cítit. Zní velmi přirozeně a organicky. Jsme na ni všichni ohromně pyšní,“ dodává zpěvačka.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Magazín
6.9.2019

Jak to letos bylo s hraboši…

... a jak se u nás daří nejen čápům, ale i dalšímu ptactvu
Fotogalerie
6.9.2019

Hurá do školy 2019

Rádio Petrov opět jezdí potěšit prvňáčky přímo do škol
Novinka týdne
2.9.2019

IMT SMILE & CHINASKI - Osud

Tento týden vám v Novince týdne představujeme československý song „Osud“
Magazín
30.8.2019

Zelené střechy

Střechy pro 21. století
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123