studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Pavla Limmlová
Katka Höferová
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ – V modlitbách

10.6.2019
Zobrazit fotky

Tento týden obohacuje playlist Rádia Petrov nový song písničkářky Katky Knechtové. Určitě si ho nenechejte uniknout v našem ranním i odpoledním vyílání, kde vám ho zrovna představujeme.

Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová vydává nový singl V modlitbách, který nahrála v uvolněné atmosféře se svoji současnou kapelou. Inspirací pro text byly podle jejich slov láska, mezilidské vztahy a dynamika mezi lidmi. „Je to zamyšlení nad tím, že se lidé za jistých životních okolností mohou míjet, i přesto, že se milují. Někdy je jediným řešením nechat toho druhého jít a věřit, že jednoho dne pochopí souvislosti,“ říká Knechtová, která v písničce V modlitbách poukazuje na problém závislosti na alkoholu. „Ten je většinou neslučitelný s partnerským životem, pokud to člověk nechce nebo nedokáže řešit,“ dodává.

Výpravný videoklip k písničce vyrazila zpěvačka natáčet na západní pobřeží USA, do Hollywoodu a pak dále do Mohavské pouště a parku Josua Tree. „Poprvé jsem se ocitla v úloze herečky a hraju s profesionálním americkým hercem Jamesem Smithem. Poznali jsme se pět minut před první klapkou, kdy jsme museli hrát zamilovaný pár a líbat se. Naštěstí to dopadlo dobře,“ usmívá se Knechtová a dodává, že celý štáb měl na natáčení také menší incident. „Domorodci v Mohavské poušti žijí samotářským životem a bydlí v obytných přívěsech s toulavými psi. Najednou k nám přišla skupinka místních a chtěli nás okrást. Byly to napínavé chvíle,“ prozrazuje zpěvačka. Kapelové scény se pak dotáčely v nahrávacím studiu producenta Randyho Grepa v Prešově.

„S mou kapelou jsme skvělý kolektiv a po strašně dlouhé době jsme nahrávali singl dohromady bez playbacků. Dávalo nám to smysl a pro všechny to byl obrovský zážitek a myslím, že je to z té písničky cítit. Zní velmi přirozeně a organicky. Jsme na ni všichni ohromně pyšní,“ dodává zpěvačka.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Akce
19.8.2019

Rádio Petrov na STREETPARTY 150

Na streetparty Brněnského dopravního podniku na Lidické nemůžeme chybět!
Magazín
19.8.2019

Rozhledny a vyhlídky jižní Moravy

Nízké i vysoké, betonové i dřevěné...
Novinka týdne
19.8.2019

MIRAI – Hometown

Skupina MIRAI podtrhuje význam domova v nové písničce „Hometown“
Magazín
15.8.2019

MHD v Brně jezdí už 150 let

Od koněspřežky k vozům pro 21. století...
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123