studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Katka Höferová
Monika Šuslíková
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

KARMEN PÁL-BALÁŽ – Anjel

22.4.2019
Zobrazit fotky

V petrovské Novince týdne vám tentokrát představujeme novou vycházející hvězdu slovenské popmusic zpěvačku Karmen Pál-Baláž a její příjemnou debutovou baladu nazvanou „Anjel“.

Karmen Pál-Baláž, která se minulý rok zúčastnila známé pěvecké soutěže SuperStar, skončila mezi tisícovkami soutěžících na krásném třetím místě. Už tehdy jí označovali za obrovský talent a předpovídali jí úspěšnou pěveckou kariéru. A to i přesto, že Karmen nikdy nenavštěvovala hodiny zpěvu. K hudbě však měla vždy velmi blízko. Už od malička se učila hrát na různé hudební nástroje, zpívala lidovky a později působila v rodinné kapele. Chodila na základní uměleckou školu, kde se její největší láskou stala hra na klavír. Ještě donedávna koncertovala s kapelou Acoustic Nights, kde vystupovala s otcem Mariánem po celém Slovensku. Teď se však vydává na sólovou kariéru a představuje svůj debut – emotivní skladbu Anjel.

Námět písně vznikl trochu netradičně. Text napsala Adriana Pusztová z Popradu a původně ho poslala vám z Petrova již jistě dobře známému Adamu Ďuricovi. Ten si skladbu před nedávnem znovu přečetl a rozhodl se, že jí zhudební. Usmyslel si však, že píseň nebude zpívat on, ale že osloví Karmen, kterou shodou okolností slyšel před časem zpívat na jedné akci.

„Adam mě skrze hudební vydavatelství oslovil ke spolupráci na písni Anjel. Hned po prvním poslechu jsem věděla, že jdu do toho! Opravdu se mi líbila. Jsem vděčná za to, že mně Adam zkontaktoval a že je ochotný se věnovat mému zpěvu, psát mi písničky a pomáhat mi v hudební kariéře,“ přiblížila začátky spolupráce skromná Karmen Pál-Baláž.

O výsledný zvuk skladby se postaral Matej Turcer z Pulp Studio, který má na svědomí i produkci Adamova posledního alba 30. K písni „Anjel“ byl natočený i nádherný videoklip, který režíroval český režisér Jakub Mahdal.

Přehrajte si
Další články
Magazín
15.7.2019

Zámek Uherčice a hrad Bítov

Historické skvosty jižní Moravy
Novinka týdne
15.7.2019

LUCIE VONDRÁČKOVÁ – Růže

Další prázdninový týden na Petrově doplní svým novým songem Lucie Vondráčková
Magazín
12.7.2019

Zámek ve Vranově nad Dyjí

Romantická krása, která neomrzí
Magazín
8.7.2019

Nepanikař!

První mobilní aplikace v češtině, která pomáhá lidem s psychickými problémy
facebook Rádia Petrov
Víkendový magazín
Fotogalerie
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123