studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Luboš Goby
Monika Staňková
Spustit vysílání ►
Novinka týdne

IMT SMILE & NIKOL ŠTÍBROVÁ – Príliš osobná známosť

25.11.2019
Zobrazit fotky

Listopad 2019 uzavírá na Petrově československá novinka. Zhostili se jí, za Slovensko Ivan Tásler s IMT SMILE a za Česko mladá herečka Nikol Štíbrová.

Česká moderátorka a herečka Nikol Štíbrová a Ivan Tásler se skupinou IMT Smile vydávají společný singl Príliš osobná známosť z nového filmu Evity Twardzik Urbaníkové. K singlu byl natočen i videoklip. Autorem hudby je Ivan Tásler a text napsala Anna Tásler Onderková.

„Hodně jsme si Ivanem povídali nejenom o filmu, ale i o našich představách, jaká by filmová skladba měla být, a jsem nadšená, že se mu to do puntíku podařilo naplnit,“ přibližuje proces tvorby písně Evita.

„Dostal jsem nabídku na nahrání písně k filmu a podmínka byla, aby byla československá. Dlouho jsem přemýšlel nad tím – s kým. Potom jsem úplnou náhodou viděl na Instagramu Nikol zpívat českou písničku. Líbilo se mi, s jakým citem zpívá a jak cítí hudbu bez toho, aby byla zpěvačka. A tak jsem jí právě přes Instagram kontaktoval,“ říká Ivan Tásler. „A jsem velmi spokojený, moje první nápady většinou fungují, a tak tomu bylo i teď. Nebyl jsem si úplně jistý, jestli Nikol ví, kdo jsou vůbec IMT Smile. Zareagovala ale velmi mile, sám jsem byl překvapený.“

„No můžu to jen potvrdit. Taková je dnes doba, lidi se kontaktují přes Instagram. Zpočátku jsem tomu nechtěla věřit, protože, a teď to už Ivan ví, já jsem jejich veliký fanoušek. Pro mě to jsou páni muzikanti, a na začátku jsem si myslela, jestli jsi Ivan nedělá legraci. Vůbec jsem netušila, že mě IMT SMILE sledují na Instagramu. Pak mi ale zazvonilo slovenské číslo a byl to Ivan,“ dokresluje celý příběh Nikol Štíbrová.

Režie klipu se ujal Róbert Bošeľa a produkce se ujala společnost NUNEZ NFE s.r.o. „Není jednoduché zasahovat do hotového díla a vybrat z něj fragmenty tak, aby byla zachovaná kontinuita díla. Naštěstí v tomhle případě mi to IMT Smile s Nikol hodně ulehčili, protože hudbou vystihli charakter našeho mikropříběhu a tím, že jsme natáčeli reálný proces tvorby, naskytlo se nám mnoho autentických situací a skvělé energie, kterou jsem přetransformoval to finálního klipu,“ dodává na závěr režisér Bošeľa.

Přehrajte si
Přehrajte si
Další články
Akce
25.11.2019

Kapřík Rádia Petrov

... pomalu, pomalinku připlouvá!
Soutěž
24.11.2019

Velká adventní soutěž

Posílejte fotku vašich vánočních příprav s naladěným Petrovem a vyhrajte s námi skvělé ceny!
Magazín
24.11.2019

Motocykl Jawa slaví "90"

Zavzpomínáme na "kývačku", "panelku" nebo "pincka"
Novinka týdne
18.11.2019

TOMÁŠ KLUS – ZmrZlým

Ochutnávka z neotřelé nové desky, kde Tomáš spojil síly s filharmoniky
facebook Rádia Petrov
Reklama
Víkendový magazín
Fotogalerie
Reklama
Brno
103,4 FM
Blansko
103,4 FM
Boskovice
94,2 FM
Hodonín
92,8 FM
Jihlava
98 FM
Svitavy
92,9 FM
Třebíč
104,8 FM
Velké Meziřící
105,7 FM
Vyškov
98,4 FM
Znojmo
92,8 FM
Žďár nad Sázavou
98 FM
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123