studio@radiopetrov.com
545 21 55 11
vaše
pohodové
rádio
právě vysílá
Petra Dohnalová
Monika Staňková
Spustit vysílání ►

Tipy na vánoční dárky!

10. 12. 2019
Andrea Šromová
výkonná ředitelka

Hodinky

Tak jako ženy rády dostávají šperky, každého muže určitě potěšíte kvalitními hodinkami. Můžete vybrat hodinky na běžné denní nošení, na sport a volný čas nebo společenské.

Kurzy na několik způsobů

Muž, který umí dobře vařit, je sexy. Pokud se tedy vaše drahá polovička nebrání novým zkušenostem a ještě k tomu sdílí lásku k jídlu, pořiďte mu kurz vaření. No a pokud holduje i vínu nebo kávě, máte na další dva roky vystaráno se sommeliérským nebo baristickým kurzem.

Zážitkové dárky

Máte doma dobrodruha? Pak mu pořiďte třeba adrenalinový skok padákem, simulátor volného pádu, školu smyku, vyhlídkový let letadlem, jízdu tankodromem, luxusním sportovním autem nebo let balonem.

Dárek, který potěší i vás

Máte doma upracovaného workoholika? Sedí váš partner celý den v kanceláři za počítačem? Pak mu darujte wellness pobyt, kam s ním samozřejmě pojedete i vy. Nebo třeba thajskou masáž pro dva, permanentku do sportovního centra nebo bazénu.

Lístky na zápasy, koncerty

No řekněte, kterého muže by nepotěšil lístek na mezinárodní fotbalové nebo hokejové utkání? A co třeba koncert oblíbené kapely?

Kabelek není nikdy dost

Hledáte dokonalý dárek pro dámu, kterou její vytříbenost a přirozená elegance tíhne k luxusnímu zboží? V tomto případě je pro vás kabelka perfektní a dostupné řešení. Ženy je zkrátka milují. Pokud znáte její oblíbenou značku, máte vyhráno. A pokud ne, tak kupte nějakou z kvalitní kůže nebo elegantní psaníčko.

Relax

Dopřejte vaší partnerce hýčkání jejího těla a obličeje masáží. Vybrat můžete například čokoládovou, kávovou,  medovou,  indonéskou, ajurvédskou nebo masáž lávovými kameny.  

Darujte krásu

Snad každou ženu potěší nádherný a stylový šperk, který podtrhne její krásu a výjimečnost. Můžete vybrat jednoduchý nebo zainvestovat do pravých perel či drahokamů. Určitě nešlápnete vedle.

Nevšední zážitky

Víkend na plachetnici? Romantická večeře na netradičním místě? Tandemový seskok ve dvou? Budoárové focení? Proměna vizáže nebo namíchání parfému na míru? Proč ne! Takový dárek si bude ještě dlouho pamatovat!

Za hranice na víkend

Překvapte svou milovanou a darujte jí pobyt v nějakém ze zajímavých evropským měst. Z Brna nebo Bratislavy nabízí letecké společnosti spoustu kouzelných míst – Miláno, Berlín, Londýn, Paříž, Barcelona, Řím nebo třeba Lvov. Že se bojí létat? Tak ji vezměte autem do Budapeště, Benátek nebo třeba za krásami Toskánska.

Tip na netradiční dárek pro odvážné muže

Pokud máte dost kuráže, správný odhad velikosti vaší partnerky a dobré estetické cítění, pořiďte partnerce krásné společenské šaty nebo koktejlky. Když je necháte zabalit do krásné dárkové krabice  s velkou mašlí, bude se při rozbalování cítit jako moderní Popelka.

Prosím vyvarujte se!

Pokud si to vaše partnerka vyloženě nepřála, vyvarujte se nakupování jakýchkoliv praktických dárků do kuchyně nebo domácnosti! Další velké faux pa je darování krému na vrásky. Nechcete přeci, aby si partnerka myslela, že vypadá strhaná a vrásčitá :-)

Netradiční adventní „věnce“
1
Jak uspořádat vánoční večírek
2
Citronové
měsíčky
a nejlepší
linecké
3
Vánoční
playlist
Rádia
Petrov
4
Fotonávod
na vánoční ozdoby
5
Tipy na vánoční výlety
6
Kam
o adventu
do divadla
7
Rodinná vánoční hláška
8
Na jaké
pohádky
letos
koukat
9
Tipy na vánoční
dárky!
10
Cukroví pro čtyřnohé
miláčky
11
Vánoční
tradice
12
Rychlé
i zdravé
cukroví
13
Příbeh vánočních ozdob
14
Vánoční
právní
poradna
15
Proč se smaží
kapr?
16
Zdobení
vánočního
stromečku
17
Jak pečovat
o vánoční hvězdu
18
Jak zbavit kapra
šupin
19
Jak o Vánocích
nepřibrat
20
Balení
dárků
21
Vánoční
pohádka
22
Jste
připraveni?
Kvíz!
23
🔥 SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA OLYMPIC – Klikněte a vyhrajte vstupenky na koncert🔥
© Rádio Petrov
Všechna práva vyhrazena

RP MEDIA s.r.o
Lidická 48, 602 00 Brno
IČO: 05373123
DIČ: CZ05373123